Over ons

Over ons

Rijden tegen Kanker 2018 wordt georganiseerd door Hermes voor KWF in samenwerking met KWF Kankerbestrijding Rotterdam.

Hermes voor KWF is een commissie die bestaat uit 8 studenten – allemaal lid van de studentenvereniging het Rotterdamsch Studenten Corps/Rotterdamsche Vrouwelijke Studenten Vereeniging (RSC/RVSV)  – die zich vrijwillig inzetten voor KWF. Ons doel dit jaar is om zo veel mogelijk geld op halen voor KWF waardoor er meer onderzoek gedaan kan worden naar de ziekte kanker. 

Vlnr: Elyke, Thijs, Laurine, Joris, Miquella, Maurits, Merel, Sebastian.

 

Hermes voor KWF 2018 bestaat uit: 

Joris Kelder Voorzitter j.kelder@rsc-rvsv.nl
Thijs Duijnhouwer Penningmeester t.duijnhouwer@rsc-rvsv.nl
Laurine Koot Secretaris l.koot@rsc-rvsv.nl
Elyke Visser Dagprogramma e.visser@rsc-rvsv.nl
Sebastian Gullon Avondprogramma s.gullon@rsc-rvsv.nl
Maurits Pluimakers Partnerships en veiling m.pluimakers@rsc-rvsv.nl
Merel Roelen Partnerships en veiling m.roelen@rsc-rvsv.nl
Miquella de Boer Partnerships en veiling m.deboer@rsc-rvsv.nl