Over ons

Over ons

Rijden tegen Kanker 2017 wordt georganiseerd door KWF Kankerbestrijding Rotterdam in samenwerking met Hermes voor KWF.

Hermes voor KWF is een commissie die bestaat uit 6 studenten – allemaal lid van de studentenverenigingen het Rotterdamsch Studenten Corps (het RSC) en de Rotterdamsche Vrouwelijke Studenten Vereeniging (RVSV)  – die zich vrijwillig inzetten voor KWF. Ons doel dit jaar is om zo veel mogelijk geld op halen voor KWF waardoor er meer onderzoek gedaan kan worden naar de ziekte kanker. 

Hermes voor KWF 2017 bestaat uit: 

Scipio Postmes - Voorzitter s.postmes@hetrsc.nl
Wessel Vullinghs - Penningmeester w.vullinghs@hetrsc.nl
Saskia Hoelscher - Secretaris s.hoelscher@hetrsc.nl
Floor Vissers - Dagprogramma f.vissers@hetrsc.nl
Bas Dijkstra - Avondprogramma b.dijkstra@hetrsc.nl
Constantijn Conijn - Sponsoring c.conijn@hetrsc.nl

 

commissie-hermes-voor-kwf-2017_3

 

VLNR: Wessel, Constantijn, Saskia, Scipio, Bas, Floor

Veilingcommissie

De veilingcommissie zal de veiling tijdens het avondprogramma verzorgen. Deze commissie, die Hermes voor KWF zal ondersteunen, bestaat uit drie studenten - ook allemaal lid van het Rotterdamsch Studenten Corps (het RSC) en de Rotterdamsche Vrouwelijke Studenten Vereeniging (RVSV).

De volgende drie studenten nemen plaats in de veiling commissie 2017:

Sebas Gullon s.gullon@hetrsc.nl
Ileen Domela Nieuwenhuis i.domela@hetrsc.nl
Joris Kelder j.kelder@hetrsc.nl

VLNR: Joris, Ileen, Sebas